Information om Teaterhögskolans flytt

Information om Teaterhögskolans flytt

 

Onsdagen 11/6 går flyttlasset till Gärdet men redan dagen innan, dvs. tisdagen 10/6, från kl. 13.00, kommer vi att flytta våra datorservrar. Det innebär bl.a. att den här hemsidan inte kommer att vara åtkomlig och att vi inte kommer ha möjlighet att svara på någon e-post. Senast vid lunchtid den 11/6 ska våra servrar vara i drift och hemsida och e-postsystem vara tillgängliga igen.

 

Under tisdagen går det att nå oss på telefon som vanligt men under själva flyttdagen kommer vi inte att vara tillgängliga. Räkna med att vi generellt kommer att vara svåra att nå under hela veckan!

 

Vår nya adress är:

Teaterhögskolan i Stockholm

Box 10038
100 55 Stockholm
Besöksadress: Valhallavägen 193

 

Våra telefonnummer är desamma.